person

Priemyselné umývačky prepraviek a kontajnerov

Umývačky prepraviek FORCHEM

umývačka prepraviek FORCHEM MP150

Umývačky prepraviek ponúkané našou spoločnosťou patria k lídrom v oblasti čistenia a odmastňovania prepraviek, blistrov, manipulačných prípravkov, vozíkov a pod. v potravinárskom (FOOD) i nepotravinárskom (NON FOOD) priemysle. Stavebnicový systém konštrukcie umožňuje pridávaním základných modulov (predoplach, čistenie, oplach, sušenie) vyskladať linku pre kapacitu malého súkromného výrobcu až po megaprevádzky s potrebou čistenia niekoľko tisíc kusov za hodinu, bez újmy na kvalite čistenia. Tento systém umožňuje taktiež dodatočné zväčšenie výkonu podľa prípadného rozšírenia kapacity výroby (počtu umývaných prepraviek), bez nutnosti výmeny celého zariadenia. Našim zákazníkom ponúkame odborné poradenstvo v problematike umývania, dodávku, inštaláciu a servis vybraných umývacích zariadení

Jedenkrát vidIEŤ je lepšIE AKO stokrát POČUŤ

Výhody umývačiek prepraviek

Technické inovácie umývačiek prepraviek FORCHEM

Prednosti zariadenia:

Chrániace životné prostredie

Tieto zariadenia spĺňajú všetky požiadavky európskych VOC-smerníc a ich premietnutí do národných predpisov.

Bezpečné

Bezpečnosť je náš najvyšší princíp. Tam, kde je nutné z prevádzkových dôvodov použiť čelné zakladanie dielov, vyrábame zariadenia ako FRONT-TOPLADER – čelné zakladanie dielov s následným ponorením dielov – bezpečná, zhora zakladaná pracovná komora.

Flexibilné

„Vyrobené na mieru a podľa potrieb zákazníka“ – rozhodujúcim parametrom je pre nás najskôr potreba nášho zákazníka, podľa veľkosti a váhy dielov, nutných procesov, ako i zvláštnosti v potrebách odmasťovania, alebo pohybu čistených predmetov. V druhom kroku toto heslo zahrňuje flexibilitu našich zariadení a ich prispôsobenie priestorovým podmienkam výrobnej dielne zákazníka.

Cenovo výhodné

Špeciálne zariadenia sú pre nás štandardom! Naša modulárna stavba zariadení nám umožňuje zaradiť i náročnú procesnú technológiu do cenovo priaznivého zariadenia. Takto zostavené riešenia nemajú okrem ceny nič spoločného so štandardným zariadením.

Spoľahlivé

Nasadenie osvedčenej procesnej techniky vychádza z použitia iba vysoko kvalitných komponentov od renomovaných európskych výrobcov. Tým je zaručená dlhá a spoľahlivá prevádzka našich zariadení, ako aj rýchla dodávka náhradných dielov.

Jednoducho servisovateľné

Veľký dôraz dávame, už pri koncepcii zariadení, ľahkému prístupu k jednotlivým dielom a otvorom pre obsluhu a údržbu. Už mnoho rokov realizujeme diaľkovú analýzu chýb modemom a znižujeme tým náklady príslušných servisných opráv.

Ľahko ovládateľné

Naše dotykové ovládacie panely sú viacjazyčné a umožňujú kedykoľvek zmenu reči. V spojení s logickým vedením v programe, sú chyby obsluhy viac menej vylúčené.

Pracovné komory na mieru

Zhotovujú sa od niekoľkých litrov až do niekoľko sto litrov, podľa individuálnych nárokov. Rozmanitosť technologických možností a prídavných vybavení, ktoré sú možné v rámci pracovnej komory, otáčanie, kývanie v nastavenom uhle, vertikálna alebo horizontálna oscilácia, postrek, alebo vysokotlakový postrek rozpúšťadlom, zaplavenie komory s alebo bez ultrazvuku, zníženie predmetov atď.

Manažment kvality a životného prostredia

Naša spoločnosť je držiteľom certifikátov ISO 9001 a ISO 14001, čo znamená, že všetky naše zariadenia sú zhotovené v súlade so systémom kvality a zároveň sú "zelené" k životnému prostrediu.

 

Súbory k stiahnutiu:

Katalóg umývačiek pre strojárenstvo

Katalóg umývačiek pre potravinárstvo

ISO 9001

ISO 14001